mezinárodní autobus

Bus 000158 3

X

  • 8:30 Náchod,,aut.st. MHD 8 H300 0 km
  • 8:33 Náchod,,Montace H300 1 km
  • 8:35 Náchod,Běloves,stadion H300 2 km
  • 8:36 Náchod,Běloves,škola H300 2 km
  • 8:39 Náchod,Běloves,Kaufland MHD H300 3 km
  • 8:42 Kudowa Zdrój,Slone,granica § H301 5 km
  • 8:45 Kudowa Zdrój,,Brzozowie skrz. § H301 7 km
  • 8:47 Kudowa Zdrój,,dw.kol. § H301 8 km
  • 8:49 Kudowa Zdrój,,ul.Zdrojowa § H301 9 km
  • 8:52 Kudowa Zdrój § H301 10 km
    • Náchod-Kudowa Zdrój
    • CDS s.r.o. Náchod; Náchod; 739 501 170
    • jede v X
    • Na lince platí tarif IREDO. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Vnitrostátní přeprava na území České republiky povolena. Vnitrostátní přeprava po území Polské repubiky není povolena.
    • National transport in the territory of the Czech Republic is permitted. National transport in the territory of Poland is forbbiden.