÷

Bus 000174 6

46

  • 7:00 Chmilnik,,AS 0 km
  • 8:00 Vinnica,,AS 42 km
  • 10:30 Chmeľnickij,,AS 165 km
  • 12:45 Ternopiľ,,AS 277 km
  • 15:30 Lvov,,AS 409 km
  • 19:00 Shehyni,,ZOLL o * 492 km
  • 19:00 Medyka,,CLO o * 492 km
  • 20:00 Przemysl,,ul.Czarnieckiego-WAGABUNDA 505 km
  • 21:30 Rzeszów,,dw.PKP Plac Dworcowy 597 km
  • 23:40 Kraków,,dw.aut. 768 km
  • 1:20 Katowice,,dw.aut. 870 km
  • 2:30 Bielsko-Biala,,dw.aut. 923 km
  • 3:00 Cieszyn,,CLO o * 966 km
  • 3:00 Chotěbuz,,CLO o * 966 km
  • 6:00 Pardubice,,Hlavní nádraží 15 1221 km
  • 6:30 Hradec Králové,,Terminál HD H3 1245 km
  • 7:55 Praha,,Černý Most 1347 km
  • 8:45 Praha,,ÚAN Florenc 1364 km
    • Praha-Kraków-Chmilnik
    • PP Koval; Chmilnik
    • jede v 4,6
    • Časy na jízdním řádu jsou uvedeny v místním čase.
    • Děti 0 - 4 roky, sleva 80%, děti 4 - 12 let, sleva 20%, studenti do 25 let a senioři nad 60 let, sleva 10%.
    • Vnitrostátní přeprava je vyloučena.
    • Za cestovní doklady a jejich platnost si ručí cestující !!!
    • Cestující musí dodržovat celní a jiné předpisy zemí, kterými je linka vedena.
    • Pokud cestující z důvodu porušeni těchto předpisů nemůže nastoupit k jízdě nebo její části dle casu v jízdním řadě, bude z přepravy vyloučen bez nároku na vrácení jízdného.
    • Zavazadla: Dvě zavazadla zdarma. Jedno příruční max. do 5 kg druhé do 25 kg o rozměrech 30x60x100 cm. Za každé další zavazadlo max. do 25 kg se platí 200 Kč.
    • Jízdenky je možné zakoupit u odjezdu autobusu, a to až do vytížení spoje.
    • Přepravce může vyloučit z přepravy osoby znečistěné, podnapilé nebo jinak ohrožující či omezující ostatní cestující!
    • V případě, že z technických nebo jiných vážných důvodů nemůže dopravce zajistit dopravu v příslušném spoji, je oprávněn tuto dopravu zajistit jeho partner.