mezinárodní autobus

Bus 000110 3

  • 15:10 Kaluš,,AS 0 km
  • 16:00 Ivano-Frankovsk,,AS 32 km
  • 19:00 Lvov,,AS Strijskij 171 km
  • 20:00 Stryj,,AS 236 km
  • 23:00 Mukačevo,,Lavkivská 1E 405 km
  • 24:00 0:00 Užhorod,,Haharina 38A 449 km
  • 1:10 Užhorod,,ZOLL o * 452 km
  • 1:10 Vyšné Nemecké,,št.hr.CLO o * 452 km
  • 4:40 Zvolen,,AS MHDx 715 km
  • 6:00 Nitra,,AS MHDx 833 km
  • 7:00 Bratislava,,AS MHD 919 km
  • 7:40 Brodské,,CLO D2 o * 982 km
  • 7:50 Břeclav,,CLO D2 o * 982 km
  • 8:40 Brno,,ÚAN Zvonařka 24 1047 km
  • 11:00 Praha,,ÚAN Florenc 1250 km
    • Praha-Brno-Bratislava-Košice-Ivano Frankovsk-Kaluš
    • ANDANAS TRANS s.r.o.; Odolena Voda; 773 124 416
    • Vnitrostátní přeprava na území České republiky není povolena.
    • Vnitrostání přeprava na území Slovenské republiky není povolena.
    • K přepravě na této lince je oprávněna též společnost Tourbus, a.s., ta však nezabezpečuje žádný spoj.
    • K přepravě na této lince je oprávněna též společnost ANDANAS TRANS YUA Ltd, ta však nezabezpečuje žádný spoj.
    • K přepravě na této lince je oprávněna též společnost Yatsiv Vladimir V, ta však nezabezpečuje žádný spoj.