mezinárodní autobus

Bus 000414 4

M

  • 20:00 Praha,,ÚAN Florenc 7 0 km
  • 22:40 Brno,,ÚAN Zvonařka 210 km
  • 23:40 Olomouc,,aut.nádr. M WC MHD 1 290 km
  • 1:00 Dolní Lutyně,Věřňovice,CLO D1 o * 395 km
  • 1:00 Gorzyczki,,CLO D1 o * 395 km
  • 2:00 Katowice,,dw.PKS ul.Piotra Skargi 470 km
  • 3:20 Kraków,,dw.aut.Czyzyny 570 km
  • 8:30 Korczowa,,CLO o * 820 km
  • 8:30 Medyka,,CLO o * 820 km
  • 10:30 Krakovec,,ZOLL o * 820 km
  • 10:30 Shehyni,,ZOLL o * 820 km
  • 11:40 Lvov,,AS Strijskij 890 km
  • 15:10 Rivne,,AS 1100 km
  • 17:40 Žitomir,,AS 1290 km
  • 19:30 Kiev,,AS 1340 km
    • Kiev-Kraków-Praha
    • JACEK LEGENDZIEWICZ JORDAN GROUP; Krakow; 012 - 422 40 33, 012 - 422 96 19
    • V případě, že z technických nebo jiných vážných důvodů, nemůže dopravce zajistit dopravu na příslušném spoji, je oprávněn tuto dopravu zajistit jeho partner.
    • V období zvýšeného zájmu o přepravu mohou dopravci přidat posilový vůz na jakýkoli svůj spoj či spoje partnerů.
    • Všechny příjezdy a odjezdy jsou uvedeny v místním čase.
    • Vnitrostátní doprava je vyloučena.
    • Kontaktní telefony:
    • ČR: +420 774 171 442, +420 773 334 044
    • PL: +48576023203, +48508951090
    • UA: +38 044 234 07 40, +38 067 467 44 00
    • Přeprava na území ČR, Polska a Ukrajiny je vyloučena. Cabotage in the territory of the Czech Republic, Poland and Ukraine is not permitted.