mezinárodní autobus

Bus 000095 1

27

  • 23:00 Praha,,ÚAN Florenc 21 0 km
  • 0:20 0:20 Plzeň,,CAN M WC MHD 1 99 km
  • 1:10 1:10 Rozvadov,,CLO dálnice o * 176 km
  • 1:15 1:15 Waidhaus,,ZOLL dálnice o * 179 km
  • 4:00 4:00 München,,Flughafen FJS 22 §1 378 km
  • 4:45 4:45 München,,ZOB Hackerbrücke 5 §1 406 km
  • 6:30 6:30 Lindau,,ZOLL o * 591 km
  • 6:35 6:35 Hörbranz,,ZOLL o * 595 km
  • 7:04 7:04 Lustenau,,ZOLL o * 627 km
  • 7:05 7:05 Au,,ZOLL o * 631 km
  • 7:35 7:35 St.Gallen,,Lagerstrasse D §2 680 km
  • 8:35 Zürich,,Carparkplatz am Sihlquai §2 723 km
    • Praha - Plzeň - München - St.Gallen - Zürich - Bern - Lausanne - Geneve - Lyon
    • RegioJet/STUDENT AGENCY k.s.; Brno; 222 222 221
    • jede v 2,7
    • K provozování mezinárodní linkové osobní dopravy na této lince je rovněž oprávněna ORBIX, s.r.o., se sídlem Revoluční 767/25, Praha 1 - Staré město, v této době však nezabezpečuje žádný spoj.
    • Vnitrostátní přeprava na území České republiky a Německa je povolena mimo vyznačené zastávky. Vnitrostátní přeprava území Rakouska a Švýcarska není povolena.
    • International bus service with licensed intrastate transport in the Czech republic and Germany except marked stops. The interstate transport in Austria and Switzerland is not licensed.
    • The ORBIX, s.r.o. company, registered office Revoluční 767/25, Praha 1 - Staré město is also authorized to operate international regular passenger carriage on this line; however, it currently does not provide any coach service.
    • There is a valid tariff set by the carrier. The information about the tariff are published in busses.
    • Na lince platí tarif vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech.