mezinárodní autobus

Bus 000031 2

357

  • 13:00 Roma,,Largo Mazzoni (Autostaz.Tiburtina) 4 §1 0 km
  • 16:45 16:45 Firenze,,Parcheggio Villa Costanza §1 275 km
  • 18:35 18:35 Bologna,,Autostaz.Piazza XX Settembre §1 375 km
  • 20:30 20:30 Padova,,Autostaz.VIALLE DELLA PACE §1 494 km
  • 21:00 21:00 Venezia,,MESTRE Viale Stazione 3 §1 526 km
  • 23:00 23:00 Udine,,Autostaz.Viale Europa Unita §1 647 km
  • 23:59 23:59 Tarvisio,,ZOLL o * 751 km
  • 24:00 0:00 Thörl Maglern,,Coccau ZOLL o * 752 km
  • 4:40 4:40 Wien,,Hbf Wiedner Gürtel 1131 km
  • 5:30 5:30 Drasenhofen,,ZOLL o * 1213 km
  • 5:35 5:35 Mikulov,,CLO o * 1214 km
  • 6:20 6:30 Brno,,Benešova tř.hotel GRAND l 1266 km
  • 9:00 Praha,,ÚAN Florenc 1473 km
    • Praha - Brno - Wien - Udine - Venezia - Padova - Bologna - Firenze - Roma
    • RegioJet/STUDENT AGENCY k.s.; Brno; 222 222 221
    • jede v 3,5,7
    • Vnitrostátní přeprava na území Rakouska a Itálie není povolena.
    • K provozování mezinárodní linkové osobní dopravy na této lince je rovněž oprávněna ORBIX, s.r.o., se sídlem Revoluční 767/25, Praha 1 - Staré město, v této době však nezabezpečuje žádný spoj.
    • The interstate transport in Austria and Italy is not licensed.
    • The ORBIX, s.r.o. company, registered office Revoluční 767/25, Praha 1 - Staré město is also authorized to operate international regular passenger carriage on this line; however, it currently does not provide any coach service.
    • There is a valid tariff set by the carrier. The information about the tariff are published in busses.
    • Na lince platí tarif vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech.