mezinárodní autobus

Bus 000223 2

7

  • 19:00 Rimavská Sobota,,AS 3 0 km
  • 19:30 Lučenec,,AS MHDx 7 25 km
  • 20:00 Detva,,aut.st. 1 60 km
  • 20:30 Zvolen,,AS MHDx 1 85 km
  • 20:50 Žiar n.Hronom,,aut.st. MHD 14 115 km
  • 22:00 Nitra,,AS MHDx 7 205 km
  • 22:40 Trnava,,AS MHDx 2 252 km
  • 23:30 23:40 Bratislava,,AS MHD 6 303 km
  • 0:50 Brodské,,št.hr.CLO o * 369 km
  • 0:51 Břeclav,,CLO D2 o * 369 km
  • 1:50 Brno,,Benešova tř.hotel GRAND 4 434 km
  • 4:20 4:30 Praha,,ÚAN Florenc 6 646 km
  • 5:45 Plzeň,,Železniční l 739 km
  • 5:50 Plzeň,,CAN M WC MHD 741 km
    • Plzeň-Praha-Brno-Bratislava-Nitra-Žiar n.Hr.-Zvolen-Detva-Lučenec-Rimavská Sobota
    • A-EXPRESS s.r.o.; Plzeň; +420 606 619 913
    • t.č. nejede
    • Vnitrostátní přeprava na území České republiky je povolena. Vnitrostátní přeprava na území Slovenské republiky je povolena v rozsahu vymezeném v tomto jízdním řádu.
    • Za ztrátu jízdenky a zmeškaný spoj se náhrada neposkytuje.
    • Přeprava jednoho zavazadla zdarma.Každé další zavazadlo navíc bude přijato k přepravě pouze při volné kapacitě zavazadlového prostoru a zpoplatněno částkou 30,-Kč/1,-EUR.
    • Nedoprovázená zavazadla, dětské kočárky (kromě skládacích) a živá zvířata se nepřepravují! Maximální hmotnost zavazadla je 20 kg, maximální rozměry 25x60x80 cm.
    • Děti do 4 let se přepravují jen s autosedačkou!
    • Osoby opilé nebo podnapilé mohou být ihned vyloučeny z přepravy bez náhrady.
    • Na lince platí tarif vyhlášený A-EXPRESS s.r.o. Plzeň
    • Společnost neručí za zmeškání návazných spojů v cílové stanici.
    • Jízdenky možno zakoupit: www.aexpress.cz, CAN Plzeň-kancelář spol. A-EXPRESS s.r.o., ÚAN Praha-Florenc,v systému AMS, na www.amsbus.cz, všechny kanceláře CK Satur.,Bratislava:AS Mlynské Nivy,CK Turancar,Student Agency,Nové Zámky:CK Turancar,Nitra:AS,Turancar,Regiojet,Žiar n.Hr.:CK Oáza, OD Prior, B.Bystrica:SAD, Student Agency, Turancar, Zvolen: SAD, Turancar, Detva:CK Podpolanie, Katkatours, Aqua, Lučenec:AS, Rimavská Sobota:AS,Mediatour
    • Dopravce si vyhrazuje právo změnit cestujícímu číslo sedadla.
    • Stornopodmínky: do 24 hodin: -20% z jízdného, méně než 24 hodin: -50% z jízdného. www.aexpress.cz