mezinárodní autobus

Bus 000243 2

  • 5:00 Praha,,ÚAN Florenc 6 0 km
  • 6:30 6:40 Hradec Králové,,Terminál HD MHD H3 110 km
  • 8:00 Královec,,CLO o * 150 km
  • 8:00 Náchod,,CLO o * 150 km
  • 8:00 Lubawka,,CLO o * 150 km
  • 8:00 Kudowa Zdrój,Slone,CLO o * 150 km
  • 10:00 10:10 Wroclaw,,dw.PKS ul.Sucha 270 km
  • 13:00 13:10 Lodz,,dw.Fabryczna 490 km
  • 15:00 15:30 Warszawa,,dw.Zachodni PKS 610 km
  • 16:50 17:00 Radom,,dw.PKS 720 km
  • 20:00 21:00 Dolhobyczow,,CLO o * 970 km
  • 20:00 21:00 Dorohusk,,CLO o * 970 km
  • 20:00 21:00 Zosin,,CLO o * 970 km
  • 22:00 23:00 Uhryniv,,ZOLL o * 970 km
  • 22:00 23:00 Jagodin,,ZOLL o * 970 km
  • 22:00 23:00 Ustiluh,,ZOLL o * 970 km
  • 1:30 1:40 Rivne,,AS 1170 km
  • 4:00 4:10 Žitomir,,AS 1360 km
  • 6:00 Kiev,,AS Petlyury 1500 km
    • Kyjev (Ukrajina)-Varšava (Polsko)-Praha (Česká republika)
    • TTBus sp.z.o.o.; Warszawa
    • Všechny příjezdy a odjezdy jsou uvedeny v místním čase.
    • Vnitrostátní doprava je vyloučena.
    • Přeprava na území ČR, Polska a Ukrajiny je vyloučena. Cabotage in the territory of the Czech Republic, Poland and Ukraine is not permitted.Kontaktní telefony:
    • ČR: +420 774 171 442, +420 773 334 044
    • PL: +48576023203, +48508951090
    • UA: +38 044 234 07 40, +38 067 467 44 00