mezinárodní autobus

Bus 000243 4

  • 20:00 Praha,,ÚAN Florenc 6 0 km
  • 21:05 21:10 Pardubice,,aut.nádr. MHD 76 km
  • 21:30 21:40 Hradec Králové,,Terminál HD MHD H3 110 km
  • 22:30 Královec,,CLO o * 150 km
  • 22:30 Náchod,,CLO o * 150 km
  • 22:30 Lubawka,,CLO o * 150 km
  • 22:30 Kudowa Zdrój,Slone,CLO o * 150 km
  • 0:40 0:50 Wroclaw,,dw.PKS ul.Sucha 270 km
  • 3:50 4:00 Lodz,,dw.Fabryczna 490 km
  • 6:00 6:30 Warszawa,,dw.Zachodni PKS 610 km
  • 7:50 8:00 Radom,,dw.PKS 720 km
  • 11:00 12:00 Dolhobyczow,,CLO o * 970 km
  • 11:00 12:00 Dorohusk,,CLO o * 970 km
  • 11:00 12:00 Zosin,,CLO o * 970 km
  • 13:00 14:00 Uhryniv,,ZOLL o * 970 km
  • 13:00 14:00 Jagodin,,ZOLL o * 970 km
  • 13:00 14:00 Ustiluh,,ZOLL o * 970 km
  • 16:30 16:40 Rivne,,AS 1170 km
  • 19:00 19:10 Žitomir,,AS 1360 km
  • 21:00 21:30 Kiev,,AS Petlyury 1500 km
  • 1:45 1:50 Poltawa,,AS 1840 km
  • 4:00 4:05 Charkov,,AS Haharina 1980 km
  • 7:05 7:10 Dnepropetrovsk,,AS 2200 km
  • 8:30 Zaporožje,,AS 2285 km
    • Zaporizhzhia (Ukrajina)-Kyjev (Ukrajina)-Varšava (Polsko)-Praha (Česká republika)
    • TTBus sp.z.o.o.; Warszawa
    • Všechny příjezdy a odjezdy jsou uvedeny v místním čase.
    • Vnitrostátní doprava je vyloučena.
    • Přeprava na území ČR, Polska a Ukrajiny je vyloučena. Cabotage in the territory of the Czech Republic, Poland and Ukraine is not permitted.Kontaktní telefony:
    • ČR: +420 774 171 442, +420 773 334 044
    • PL: +48576023203, +48508951090
    • UA: +38 044 234 07 40, +38 067 467 44 00