mezinárodní autobus

Bus 000243 1

  • 19:00 Zaporožje,,AS 0 km
  • 20:20 20:30 Dnepropetrovsk,,AS 85 km
  • 23:30 23:59 Charkov,,AS Haharina 305 km
  • 2:10 2:15 Poltawa,,AS 445 km
  • 6:30 7:00 Kiev,,AS Petlyury 785 km
  • 8:50 9:00 Žitomir,,AS 925 km
  • 11:20 11:30 Rivne,,AS 1115 km
  • 14:00 15:00 Ustiluh,,ZOLL o * 1315 km
  • 14:00 15:00 Jagodin,,ZOLL o * 1315 km
  • 14:00 15:00 Uhryniv,,ZOLL o * 1315 km
  • 14:00 15:00 Zosin,,CLO o * 1315 km
  • 14:00 15:00 Dorohusk,,CLO o * 1315 km
  • 14:00 15:00 Dolhobyczow,,CLO o * 1315 km
  • 18:00 18:10 Radom,,dw.PKS 1565 km
  • 19:30 20:00 Warszawa,,dw.Zachodni PKS 1675 km
  • 22:00 22:10 Lodz,,dw.Fabryczna 1795 km
  • 1:10 1:20 Wroclaw,,dw.PKS ul.Sucha 2015 km
  • 3:30 Kudowa Zdrój,Slone,CLO o * 2135 km
  • 3:30 Lubawka,,CLO o * 2135 km
  • 3:30 Náchod,,CLO o * 2135 km
  • 3:30 Královec,,CLO o * 2135 km
  • 4:20 4:30 Hradec Králové,,Terminál HD MHD H3 2175 km
  • 4:50 4:55 Pardubice,,aut.nádr. MHD 2199 km
  • 6:00 Praha,,ÚAN Florenc 2251 km
    • Zaporizhzhia (Ukrajina)-Kyjev (Ukrajina)-Varšava (Polsko)-Praha (Česká republika)
    • TOV TRANSTEMPO; Kyjev; +420 777 884 019, +420 773 334 044
    • Všechny příjezdy a odjezdy jsou uvedeny v místním čase.
    • Vnitrostátní doprava je vyloučena.
    • Přeprava na území ČR, Polska a Ukrajiny je vyloučena. Cabotage in the territory of the Czech Republic, Poland and Ukraine is not permitted.Kontaktní telefony:
    • ČR: +420 774 171 442, +420 773 334 044
    • PL: +48576023203, +48508951090
    • UA: +38 044 234 07 40, +38 067 467 44 00