spěšný vlak

Sp 3802 Donau Moldau

L

  • 9:35 Linz Hbf 0 km
  • 9:39 9:40 Linz/Donau Franckstrasse 3 km
  • 9:43 9:44 Steyregg 6 km
  • 9:46 9:47 Pulgarn 9 km
  • 9:52 9:53 St.Georgen/Gusen 14 km
  • 9:55 St.Georgen a d Gusen Haltestelle 15 km
  • 9:59 10:00 Lungitz/Gusen 19 km
  • 10:04 Katsdorf 22 km
  • 10:09 10:10 Gaisbach-Wartberg 27 km
  • 10:13 Schloss Haus 29 km
  • 10:17 Pregarten 32 km
  • 10:27 10:28 Kefermarkt 43 km
  • 10:31 10:32 Lasberg-St. Oswald 46 km
  • 10:38 10:39 Freistadt 53 km
  • 10:47 10:51 Summerau 62 km
  • 10:58 11:00 Horní Dvořiště 68 km
  • 11:06 11:07 Rybník 75 km
  • 11:13 Bujanov 82 km
  • 11:16 11:17 Omlenice 85 km
  • 11:22 11:23 Kaplice 92 km
  • 11:26 Výheň 94 km
  • 11:31 11:32 Velešín 208 99 km
  • 11:35 Velešín město 208 102 km
  • 11:37 Holkov 208 104 km
  • 11:43 11:44 Kamenný Újezd u Č.Bud. 103 111 km
  • 11:53 České Budějovice již.z. 101 122 km
  • 11:57 České Budějovice 101 125 km
    • ÖBB Personenverkehr; Am Hauptbahnhof 2, 1100 Wien (Linz Hbf->Summerau Gr.)
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Summerau Gr.->České Budějovice)
    • jede od 24.IV.
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • pohraniční přechodový bod [A/CZ]: Summerau Gr. 10:55