û

Sp 3806 Donau Moldau

L

  • 17:35 Linz Hbf 0 km
  • 17:39 17:40 Linz/Donau Franckstrasse 3 km
  • 17:43 17:44 Steyregg 6 km
  • 17:46 17:47 Pulgarn 9 km
  • 17:52 17:53 St.Georgen/Gusen 14 km
  • 17:55 St.Georgen a d Gusen Haltestelle 15 km
  • 17:59 18:00 Lungitz/Gusen 19 km
  • 18:04 Katsdorf 22 km
  • 18:09 18:10 Gaisbach-Wartberg 27 km
  • 18:13 Schloss Haus 29 km
  • 18:17 Pregarten 32 km
  • 18:27 18:28 Kefermarkt 43 km
  • 18:31 18:32 Lasberg-St. Oswald 46 km
  • 18:38 18:39 Freistadt 53 km
  • 18:47 18:51 Summerau 62 km
  • 18:58 19:00 Horní Dvořiště 68 km
  • 19:06 19:07 Rybník 75 km
  • 19:14 Bujanov 82 km
  • 19:17 Omlenice 85 km
  • 19:23 19:24 Kaplice 92 km
  • 19:27 Výheň 94 km
  • 19:32 Velešín 208 99 km
  • 19:35 19:36 Velešín město 208 102 km
  • 19:38 Holkov 208 104 km
  • 19:44 Kamenný Újezd u Č.Bud. 103 111 km
  • 19:54 České Budějovice již.z. 101 122 km
  • 19:58 České Budějovice 101 125 km
    • ÖBB Personenverkehr; Am Hauptbahnhof 2, 1100 Wien (Linz Hbf->Summerau Gr.)
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Summerau Gr.->České Budějovice)
    • jede od 29.V.
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • linka S3 (Horní Dvořiště->České Budějovice)
    • pohraniční přechodový bod [A/CZ]: Summerau Gr. 18:56