osobní vlak

Os 3922

LH

  • 19:52 Rožnov p.Radhoštěm 0 km
  • 19:56 Zubří D 3 km
  • 20:02 Zašová D 7 km
  • 20:06 Hrachovec D 10 km
  • 20:08 Krhová D 11 km
  • 20:12 20:18 Valašské Meziříčí 240 13 km
  • 20:24 20:26 Branky na Moravě 18 km
  • 20:30 Police u Val.Meziříčí D 21 km
  • 20:34 Kunovice-Loučka 25 km
  • 20:37 Rajnochovice 27 km
  • 20:42 Osíčko 32 km
  • 20:46 Loukov D 35 km
  • 20:50 20:55 Bystřice p.Hostýnem 39 km
  • 20:59 Hlinsko p.Hostýnem D 43 km
  • 21:01 Jankovice D 45 km
  • 21:03 Dobrotice D 46 km
  • 21:08 21:09 Holešov 50 km
  • 21:13 Třebětice 54 km
  • 21:17 21:20 Hulín 211 57 km
  • 21:28 21:37 Kroměříž 65 km
  • 21:41 Postoupky D 69 km
  • 21:44 Bezměrov D 71 km
  • 21:49 Kojetín 58 74 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku