osobní vlak

Os 3146

L

  • 19:48 Ostrava hl.n. 1,2 0 km
  • 19:51 Ostrava-Stodolní 1,2 2 km
  • 19:53 Ostrava střed 1,2 3 km
  • 19:57 Ostrava-Kunčičky 1,2 6 km
  • 20:00 20:02 Ostrava-Kunčice 1,2,18 8 km
  • 20:05 20:06 Vratimov 2,18 10 km
  • 20:11 20:12 Paskov 2,18,50 14 km
  • 20:17 20:18 Lískovec u Frýdku 50 19 km
  • 20:23 20:27 Frýdek-Místek 49,50,55 22 km
  • 20:31 Baška 49 25 km
  • 20:36 Pržno 48,49 29 km
  • 20:40 20:45 Frýdlant n.Ostr. 48 32 km
  • 20:51 20:52 Čeladná 46,48 37 km
  • 20:57 20:59 Kunčice p.Ondřej. 46,58 41 km
  • 21:06 21:09 Frenštát p.Radhoštěm 57,58,59 47 km
  • 21:11 Frenštát p.Radhoštěm město 57,58,59 48 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • linka S6 [ODIS]