osobní vlak

Os 3826

L

  • 14:24 Nezamyslice 765, 47 0 km
  • 14:28 Němčice n.Hanou 47 4 km
  • 14:31 Měrovice n.Hanou 58 6 km
  • 14:35 14:40 Kojetín 58 10 km
  • 14:45 Chropyně 202 15 km
  • 14:54 14:55 Věžky 57 21 km
  • 15:01 15:05 Přerov v 51 27 km
  • 15:12 Rokytnice u Přerova 53 33 km
  • 15:15 15:16 Brodek u Přerova 53 36 km
  • 15:21 Grygov 76 42 km
  • 15:27 Olomouc hl.n. 71 49 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)