osobní vlak

Os 3905

LH

  • 6:23 Kojetín 58 0 km
  • 6:27 Bezměrov D 3 km
  • 6:29 Postoupky D 5 km
  • 6:35 6:47 Kroměříž 9 km
  • 6:55 7:03 Hulín 211 17 km
  • 7:07 Třebětice 20 km
  • 7:12 7:17 Holešov 24 km
  • 7:21 Dobrotice D 28 km
  • 7:23 Jankovice D 29 km
  • 7:25 Hlinsko p.Hostýnem D 31 km
  • 7:30 7:31 Bystřice p.Hostýnem 35 km
  • 7:35 Loukov D 39 km
  • 7:39 7:43 Osíčko 42 km
  • 7:47 7:48 Rajnochovice 47 km
  • 7:50 7:51 Kunovice-Loučka 49 km
  • 7:55 Police u Val.Meziříčí D 53 km
  • 7:59 Branky na Moravě 56 km
  • 8:06 8:20 Valašské Meziříčí 240 61 km
  • 8:23 Krhová D 63 km
  • 8:26 Hrachovec D 64 km
  • 8:30 Zašová D 67 km
  • 8:36 Zubří D 71 km
  • 8:40 Rožnov p.Radhoštěm 74 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku