osobní vlak

Os 3112

LH

  • 18:27 Frýdek-Místek 49,50,55 0 km
  • 18:31 Baška 49 3 km
  • 18:36 Pržno 48,49 7 km
  • 18:40 18:45 Frýdlant n.Ostr. 48 10 km
  • 18:51 18:52 Čeladná 46,48 15 km
  • 18:57 18:59 Kunčice p.Ondřej. 46,58 19 km
  • 19:06 19:23 Frenštát p.Radhoštěm 57,58,59 25 km
  • 19:25 19:26 Frenštát p.Radhoštěm město 57,58,59 26 km
  • 19:34 19:39 Veřovice 59,84 33 km
  • 19:45 19:46 Mořkov hl.trať 84,89 38 km
  • 19:50 19:51 Hostašovice 89,241 42 km
  • 20:00 Valašské Meziříčí 240 50 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S6 [ODIS]