místní autobus

Bus 380130 2

X

  • 4:40 Hoslovice,Hodějov 0 km
  • 4:44 Hoslovice,Škrobočov 1 km
  • 4:47 Kraselov,Mladotice 2 km
  • 4:48 Kraselov,,ZD 3 km
  • 4:49 Kraselov 3 km
  • 4:52 Kraselov,Milčice,rozc.0.7 4 km
  • 4:54 Pracejovice,Makarov 6 km
  • 4:57 Novosedly,Sloučín 7 km
  • 5:01 Katovice,Liboč 9 km
  • 5:06 Pracejovice 11 km
  • 5:10 Drachkov 13 km
  • 5:14 Strakonice,,Hůl pískovna 15 km
  • 5:16 Strakonice,,chat.obl. 16 km
  • 5:17 5:19 Strakonice,,hrad 17 km
  • 5:21 Strakonice,,5.května MHD 18 km
  • 5:25 Strakonice,,aut.nádr. MHD 19 km
    • Strakonice-Drachkov-Kraselov-Hoslovice-Střelské Hoštice,Sedlo
    • ČSAD STTRANS a.s.; Strakonice; 389 055 288, 389 055 289
    • jede 6.,od 9. do 13.XII.
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem ČSAD STTRANS Strakonice a.s.Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.