místní autobus

Bus 330020 28

X

  • 6:45 České Budějovice,,aut.nádr. M WC MHD 2 101 0 km
  • 6:48 České Budějovice,,Geodezie 101 2 km
  • 6:51 České Budějovice,,Lékařský dům 101 3 km
  • 7:03 Kamenný Újezd 103 10 km
  • 7:08 Dolní Třebonín,,rozc.1.0 206 16 km
  • 7:09 Dolní Třebonín,,rozc. Věncova Hora 206 17 km
  • 7:12 Zlatá Koruna,Rájov 206 20 km
  • 7:15 Přísečná - 22 km
  • 7:17 Český Krumlov,Domoradice - 23 km
  • 7:20 Český Krumlov,,Plevno - 23 km
  • 7:22 Český Krumlov,,Sv.Trojice - 24 km
  • 7:25 Český Krumlov,Špičák - 25 km
  • 7:30 Český Krumlov,,aut.nádr. - 26 km
    • Český Krumlov-České Budějovice
    • ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s.; Český Krumlov; 386 100 146
    • jede v X
    • Jízdní řád,tarifní podmínky a ceník jsou k nahlédnutí u řidiče.
    • Jízdné je možno platit elektronickou peneženkou ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s. Na lince platí tarifní a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s. i tarifní a smluvní přepravní podmínky IDS JK.
    • Z provozních důvodů může být bezbariérově přístupné vozidlo dočasně nahrazeno odlišným typem autobusu. Aktuální nasazení bezbariérově přístupného vozidla si můžete ověřit na dispečinku dopravce.
    • INTEGROVANÝ DOPRAVNÍ SYSTÉM JIHOČESKÉHO KRAJE V ÚSEKU České Budějovice, aut. nádr. - Zlatá Koruna, Rájov