místní autobus

Bus 390280 83

6+

  • 6:00 Tábor,,aut.nádr. 13 0 km
  • 6:03 Tábor,,Nový ráj 2 km
  • 6:05 Tábor,,nem. 3 km
  • 6:07 Tábor,Klokoty 4 km
  • 6:09 Tábor,Všechov 6 km
  • 6:11 Dražice 8 km
  • 6:12 Dražice,,Západ 8 km
  • 6:14 Meziříčí,,rozc.0.5 9 km
  • 6:16 Drhovice 10 km
  • 6:19 Opařany,Oltyně 13 km
  • 6:25 Opařany,,aut.st. 18 km
  • 6:28 Bernartice,Srlín 21 km
  • 6:32 Bernartice,Kolíšov,rozc. 24 km
  • 6:35 Bernartice,,nám. 26 km
  • 6:38 Křenovice 28 km
  • 6:41 Podolí I 30 km
  • 6:43 Podolí I,Podolsko,rozc. 32 km
  • 6:45 Temešvár 33 km
  • 6:46 Záhoří,Jamný,rozc. 35 km
  • 6:48 Záhoří,Horní Záhoří 37 km
  • 6:51 Dolní Novosedly,,rozc. 40 km
  • 6:56 Písek,,Sedláčkova 44 km
  • 7:00 Písek,,aut.nádr. 46 km
  • 7:15 Dobev,Nová Dobev 60 km
  • 7:18 Přešťovice,Brusy,rozc.1.0 63 km
  • 7:22 Rovná,,rozc.0.4 68 km
  • 7:25 Strakonice,,PS 71 km
  • 7:30 7:35 Strakonice,,aut.nádr. 73 km
  • 7:40 Strunkovice n.Vol. 80 km
  • 7:50 Volyně,,nám. 85 km
  • 7:58 Malenice,Zlešice,U Kožených 90 km
  • 8:00 Lčovice,,rozc.1.0 92 km
  • 8:05 Čkyně,,aut.nádr. 94 km
  • 8:07 Bohumilice,,rozc.0.5 96 km
  • 8:09 Čkyně,Spůle,rozc.1.0 97 km
  • 8:10 Vimperk,Sudslavice 98 km
  • 8:11 Vimperk,Výškovice,rozc.1.0 99 km
  • 8:17 8:25 Vimperk,,aut.nádr. 103 km
  • 8:27 Vimperk,,sídliště 104 km
  • 8:32 Vimperk,,Sloup 108 km
  • 8:35 Vimperk,,Kamenná Lhota 109 km
  • 8:42 Zdíkov,,rozc.Nové Hutě 1.0 114 km
  • 8:44 Nové Hutě,,samoty 116 km
  • 8:45 Nové Hutě 116 km
  • 8:46 Nové Hutě,,chata 116 km
  • 8:48 Nové Hutě,,polesí 118 km
  • 8:50 Borová Lada,Šindlov,rozc.0.5 119 km
  • 8:52 Borová Lada,Nový Svět 121 km
  • 8:54 Borová Lada,,Hrabická Lada 122 km
  • 8:55 Borová Lada,,České Chalupy 123 km
  • 8:56 Borová Lada 123 km
  • 8:57 Borová Lada,Svinná Lada 124 km
  • 9:01 Kvilda,Františkov 127 km
  • 9:06 Kvilda,,Vilémov 130 km
  • 9:10 Kvilda 131 km
    • Tábor-Písek-Strakonice-Vimperk-Kvilda
    • BusLine jižní Čechy s.r.o.; Tábor; 481 368 111
    • jede v 6,+
    • spoj přepravuje jízdní kola od 18.6. do 25.9.
    • Na lince platí tarifní a přepravní podmínky vyhlášené dopravcem.
    • Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou k nahlédnutí u řidiče.
    • V obvodu IDS Tábor platí tarif linkové dopravy a časové předplatní jízdenky MHD.
    • Přeprava jízdních kol je umožněna pouze v Letním období 18. 6. - 25. 9. 2022
    • Nástup a výstup s koly v zastávkách: Tábor, aut. nádr. (nástupiště č. 13 -> 15 minut před pravidelným odjezdem); Dražice; Opařany, aut. st.; Bernartice, nám.; Podolí I, Podolsko, rozc.; Písek, aut. nádr.; Dobev, Stará Dobev; Strakonice, aut. nádr.;