místní autobus

Bus 360815 4

X

  • 5:20 Strakonice,,aut.nádr. 4 0 km
  • 5:22 Strakonice,,Ellerova-Hvězda 2 km
  • 5:24 Strakonice,,PS D 3 km
  • 5:26 Slaník,,rozc.Řepice 0.6 D 5 km
  • 5:27 Rovná,,rozc.0.4 D 6 km
  • 5:30 Přešťovice,Kbelnice,rozc.0.4 9 km
  • 5:32 Přešťovice,Brusy,rozc.1.0 D 11 km
  • 5:33 Štěkeň,Vítkov,rozc.1.0 D 12 km
  • 5:35 Dobev,Nová Dobev 14 km
  • 5:50 Písek,,Čelakovského 27 km
  • 5:53 Písek,,Sedláčkova 29 km
  • 5:55 Písek,,Budějovická 31 km
  • 5:58 Písek,,aut.nádr. 32 km
    • Písek-Dobev,Stará Dobev-Strakonice
    • ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s.; Písek; 386 100 167
    • jede v 1-5
    • Na lince platí tarifní a přepravní podmínky vyhlášené dopravcem.
    • Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou k nahlédnutí u řidiče.