dálkový autobus

Bus 370702 1

XR

  • 12:20 Stachy,,aut.st. 1 0 km
  • 12:23 Zdíkov,Zdíkovec 2 km
  • 12:25 Zdíkov,,aut.st. 3 km
  • 12:30 Vimperk,,Sloup 7 km
  • 12:35 12:40 Vimperk,,aut.nádr. 2 12 km
  • 12:50 Čkyně,,aut.nádr. 21 km
  • 13:02 Volyně,,nám. 30 km
  • 13:20 13:25 Strakonice,,aut.nádr. MHD 2 42 km
  • 13:50 Čimelice,,nám. 72 km
  • 14:08 Milín 92 km
  • 14:55 Praha,,Na Knížecí 151 km
    • Kvilda-Stachy-Vimperk-Strakonice-Praha
    • ŠVARCTRANS s.r.o.; Vimperk; +420 605 200 002
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem ŠVARCTRANS s.r.o. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • jízdenku s místenkou je možné zakoupit v celé síti předprodejních kanceláří AMS, nebo elektronicky na www.amsbus.cz