místní autobus

Bus 390820 1

X

  • 5:20 Tábor,,aut.nádr. MHD 6 - 0 km
  • 5:23 Tábor,,Na Kopečku MHD - 2 km
  • 5:25 Tábor,,sídl.Nad Lužnicí E 55 MHD - 4 km
  • 5:31 Planá n.Luž.,,nám. MHD - 9 km
  • 5:37 Roudná - 14 km
  • 5:41 Klenovice - 17 km
  • 5:45 Soběslav,,nám.hotel Slunce - 20 km
  • 5:47 Soběslav,,E.Beneše - 21 km
  • 5:50 Soběslav,,obalovna Silnice - 23 km
  • 5:56 Veselí n.Luž.,,aut.st. 1 - 28 km
  • 5:59 Veselí n.Luž.,,kult.dům - 30 km
  • 6:06 Bošilec,,rozc. D - 37 km
  • 6:07 Dynín,,rozc. D - 38 km
  • 6:09 Neplachov - 39 km
  • 6:32 České Budějovice,,Budvar MHD 101 60 km
  • 6:36 České Budějovice,,Mariánské nám. MHD 101 62 km
  • 6:40 České Budějovice,,aut.nádr. M WC MHD 13 101 64 km
    • Tábor-Soběslav-České Budějovice
    • COMETT PLUS, spol. s r.o.; Tábor; 381 253 898, 737 254 607
    • jede v X
    • Přednostně se přepravují cestující do vzdálenějších zastávek.Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem. Informace o tarifu jsou zveřejněné ve vozidlech na lince.V obvodu IDS Tábor, tj. Tábor aut.nádr. - Planá n.Luž.,nám. ,platí tarif linkové dopravy a časové předplatní jízdenky MHD. Prodej jízdenek u řidiče po nástupu do vozidla.
    • INTEGROVANÝ DOPRAVNÍ SYSTÉM JIHOČESKÉHO KRAJE V ÚSEKU České Budějovoce, aut.nádr. - Ševětín, Švamberk.V daném úseku platí tarifní a smluvní přepravní podmínky IDS JK.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ : Mezi zastávkami Borek,rozc.Úsilné (zóna 101) a Chotýčany (zóna 108) se nachází tarifní zóna 104 (Hluboká n.Vlt.), kde nejsou zastávky,avšak pro výpočet ceny jízdenky IDS JK je nutno s touto zónou počítat.