spěšný vlak

Sp 1860

1.2.pL©

  • 16:42 Starkoč 305 0 km
  • 16:46 16:49 Václavice 305 3 km
  • 16:53 16:54 Náchod zast. 300 7 km
  • 16:56 17:00 Náchod 300 9 km
  • 17:02 Náchod-Běloves D 300 11 km
  • 17:06 17:07 Velké Poříčí 357 16 km
  • 17:08 17:09 Hronov 350 17 km
  • 17:15 17:16 Police n.Metují 358 22 km
  • 17:19 17:20 Žďár n.Metují 361 25 km
  • 17:28 17:29 Teplice n.Metují 363 32 km
  • 17:34 Březová u Broumova D 364 37 km
  • 17:38 17:41 Meziměstí 365 40 km
  • 17:44 Ruprechtice D 365 42 km
  • 17:46 Hynčice D 374 43 km
  • 17:51 Broumov-Olivětín D 372 47 km
  • 17:56 Broumov 370 50 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede od 30.X.
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou