spěšný vlak

Sp 1894 Stachelberg

pL

  • 17:03 Hradec Králové hl.n. 100 0 km
  • 17:17 17:18 Jaroměř 310 17 km
  • 17:28 17:32 Česká Skalice 320 29 km
  • 17:38 17:39 Starkoč 305 35 km
  • 17:44 17:45 Olešnice 345 42 km
  • 17:48 17:49 Červený Kostelec 340 45 km
  • 17:52 17:53 Rtyně v Podkrkonoší z. 424 48 km
  • 17:55 17:56 Rtyně v Podkrkonoší 424 50 km
  • 17:58 18:00 Malé Svatoňovice 426 52 km
  • 18:03 18:04 Velké Svatoňovice 425 55 km
  • 18:13 Trutnov střed 400 66 km
  • 18:17 Trutnov hl.n. 400 69 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede od 2.XII.
    • úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)