spěšný vlak

Sp 1502 Sázava

1.2.Lv

  • 5:57 Tábor A, 950 0 km
  • 6:03 6:08 Chotoviny 9 km
  • 6:11 6:12 Sudoměřice u Tábora 14 km
  • 6:15 6:16 Mezno 9 17 km
  • 6:18 6:19 Střezimíř 9 19 km
  • 6:21 Červený Újezd u Votic zast. 8 21 km
  • 6:23 6:24 Ješetice 8 23 km
  • 6:26 6:27 Heřmaničky 8 26 km
  • 6:31 Votice 7 31 km
  • 6:34 6:35 Olbramovice 7 35 km
  • 6:39 Tomice 6 40 km
  • 6:43 6:44 Bystřice u Benešova 6 45 km
  • 6:48 6:49 Benešov u Prahy 5 50 km
  • 6:57 6:58 Čerčany 4 59 km
  • 7:04 7:05 Senohraby 3 65 km
  • 7:09 7:10 Mnichovice 2 70 km
  • 7:18 7:19 Říčany 1 79 km
  • 7:28 7:29 Praha-Zahradní Město 0 92 km
  • 7:33 7:34 Praha-Vršovice P 96 km
  • 7:38 Praha hl.n. # P 99 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v X
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vlak nečeká na žádné přípoje
    • linka R49
    • nástup a výstup pouze u prvních tří vozů (Chotoviny->Ješetice)
    • nástup a výstup pouze u prvních tří vozů (Tomice)