osobní vlak

Os 18004

µº³L

  • 9:38 Číčenice 0 km
  • 9:44 9:45 Vodňany 4 km
  • 9:49 Pražák D 7 km
  • 9:53 Svinětice D 10 km
  • 9:56 9:59 Bavorov 12 km
  • 10:05 Blanice D 16 km
  • 10:08 10:09 Strunkovice n.Blanicí 18 km
  • 10:15 Husinec D 23 km
  • 10:22 10:34 Prachatice 27 km
  • 10:36 Prachatice lázně D 29 km
  • 10:42 Rohanov D 33 km
  • 10:46 10:47 Chroboly 36 km
  • 10:50 Ovesné u Prachatic D 38 km
  • 10:55 Skříněřov D 41 km
  • 10:59 11:02 Zbytiny 45 km
  • 11:05 Spálenec D 47 km
  • 11:17 11:25 Volary 56 km
  • 11:30 Dobrá na Šumavě D 60 km
  • 11:33 Černý Kříž 62 km
    • GW Train Regio a.s.; Tovární 975/3, 400 01 Ústí nad Labem; +420 734 640 410, +420 733 785 009
    • jede v 6,7
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících
    • ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)