osobní vlak

Os 16805

  • 8:00 Jirkov 501 0 km
  • 8:04 8:05 Chomutov město 501 4 km
  • 8:07 8:09 Chomutov 501 6 km
  • 8:21 Březno u Chomutova 585 17 km
  • 8:26 8:27 Hořetice 911 24 km
  • 8:30 Žiželice D 911 27 km
  • 8:34 8:43 Žatec 901 31 km
  • 8:50 Veletice D 922 38 km
  • 8:52 Holedeček D 922 40 km
  • 8:55 8:56 Měcholupy 921 43 km
  • 9:02 Želeč D 921 49 km
  • 9:09 Deštnice D 9, 923 56 km
  • 9:14 Milostín D 8 61 km
  • 9:18 Mutějovice zast. D 8 64 km
  • 9:21 9:22 Krupá 7 67 km
  • 9:27 Lužná u Rakovníka 7 72 km