spěšný vlak

Sp 1543 Jizera

1.2.L©

  • 6:10 Mladá Boleslav město 7 0 km
  • 6:16 6:20 Mladá Boleslav hl.n. v 7 3 km
  • 6:43 6:44 Byšice 4 32 km
  • 6:48 6:49 Všetaty v 4 35 km
  • 6:52 Tišice D 3 38 km
  • 6:56 6:57 Neratovice v 2 41 km
  • 6:59 Neratovice sídl. D 2 42 km
  • 7:12 7:13 Praha-Čakovice B 56 km
  • 7:26 Praha-Vysočany v t 0 69 km
  • 7:40 Praha Masarykovo n. # P 75 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v X
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • linka R43