rychlík

R 1161

2.Rº³½®Lv

  • 5:57 Písek 0 km
  • 6:04 6:05 Čížová 8 km
  • 6:21 Čimelice 26 km
  • 6:28 6:29 Mirovice 33 km
  • 6:37 6:39 Březnice 9 42 km
  • 6:57 7:01 Příbram 7 60 km
  • 7:13 7:14 Jince 6 72 km
  • 7:22 7:23 Lochovice 5 81 km
  • 7:31 7:33 Zdice 5 90 km
  • 7:40 7:46 Beroun 4 99 km
  • 8:25 Praha-Smíchov # t 0 133 km
  • 8:35 Praha hl.n. # P 137 km
    • ARRIVA vlaky s.r.o.; Křižíkova 148/34, 186 00 Praha 8-Karlín
    • jede v 1-5
    • ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2.vozové třídy
    • do označených vozů možno zakoupit místenku
    • ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • tichý oddíl
    • vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vlak nečeká na žádné přípoje
    • linka R26
    • platí také jízdní doklady PID (Březnice->Praha hl.n.)