spěšný vlak

Sp 1724

p

  • 19:08 Tábor A 0 km
  • 19:23 Božejovice 17 km
  • 19:30 Sepekov D 23 km
  • 19:34 19:35 Milevsko 26 km
  • 19:41 Branice 32 km
  • 20:04 20:05 Písek město 56 km
  • 20:08 Písek jih D 57 km
  • 20:10 20:11 Písek 60 km
  • 20:16 Putim 64 km
  • 20:20 20:21 Ražice 68 km
  • 20:26 20:27 Čejetice 75 km
  • 20:32 Strakonice 039 82 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v 1-5
    • úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)