spěšný vlak

Sp 1390

1.2.pL©

  • 17:04 Hradec Králové hl.n. 100 0 km
  • 17:17 17:18 Jaroměř 310 17 km
  • 17:28 17:29 Česká Skalice 320 29 km
  • 17:35 17:39 Starkoč 305 35 km
  • 17:45 Olešnice 345 42 km
  • 17:49 Červený Kostelec 340 45 km
  • 17:52 17:53 Rtyně v Podkrkonoší z. 424 48 km
  • 17:55 17:56 Rtyně v Podkrkonoší 424 50 km
  • 17:58 18:00 Malé Svatoňovice 426 52 km
  • 18:03 Velké Svatoňovice 425 55 km
  • 18:13 18:14 Trutnov střed 400 66 km
  • 18:18 18:20 Trutnov hl.n. 400 69 km
  • 18:23 Trutnov-Zelená Louka 400 72 km
  • 18:30 18:31 Mladé Buky 441 76 km
  • 18:35 Svoboda n.Úpou 440 79 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy (Hradec Králové hl.n.->Starkoč)
    • úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity) (Hradec Králové hl.n.->Starkoč)
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou