spěšný vlak

Sp 1844

1.2.pL©

  • 8:42 Starkoč 305 0 km
  • 8:46 8:49 Václavice 305 3 km
  • 8:53 8:54 Náchod zast. 300 7 km
  • 8:56 9:00 Náchod 300 9 km
  • 9:02 Náchod-Běloves D 300 11 km
  • 9:06 9:07 Velké Poříčí 357 16 km
  • 9:08 9:09 Hronov 350 17 km
  • 9:15 9:16 Police n.Metují 358 22 km
  • 9:19 9:20 Žďár n.Metují 361 25 km
  • 9:28 9:29 Teplice n.Metují 363 32 km
  • 9:34 Březová u Broumova D 364 37 km
  • 9:38 9:41 Meziměstí 365 40 km
  • 9:44 Ruprechtice D 365 42 km
  • 9:46 Hynčice D 374 43 km
  • 9:51 Broumov-Olivětín D 372 47 km
  • 9:56 Broumov 370 50 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou