spěšný vlak

Sp 1825

pL

  • 7:05 Hradec Králové hl.n. 100 0 km
  • 7:10 7:11 Hradec Králové-Sl.Předm. 100 4 km
  • 7:18 7:20 Třebechovice p.Orebem 110 13 km
  • 7:27 7:31 Týniště n.Orlicí 210 21 km
  • 7:37 Čestice 226 27 km
  • 7:40 7:41 Častolovice 225 29 km
  • 7:44 7:45 Kostelec n.Orlicí m. 220 32 km
  • 7:50 7:51 Doudleby n.Orlicí 221 36 km
  • 7:54 7:55 Záměl 230 39 km
  • 7:58 7:59 Potštejn 230 41 km
  • 8:03 Sopotnice 903 44 km
  • 8:07 8:08 Litice n.Orlicí 982 47 km
  • 8:11 Bohousová 982 49 km
  • 8:17 8:18 Žamberk 980 55 km
  • 8:23 Lukavice v Čechách 971 59 km
  • 8:27 Letohrad 970 62 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)