osobní vlak

Os 17520

L

  • 19:10 Horažďovice předm. 038,052 0 km
  • 19:13 19:14 Horažďovice 052 3 km
  • 19:19 19:20 Velké Hydčice 052 8 km
  • 19:26 Žichovice 052,054 13 km
  • 19:33 19:34 Sušice 054 19 km
  • 19:39 Hrádek u Sušice 054 24 km
  • 19:42 Mokrosuky D 054,069 26 km
  • 19:47 Kolinec 069 30 km
  • 19:53 Malonice D 069 36 km
  • 19:58 19:59 Nemilkov 069,090 40 km
  • 20:05 Běšiny 090 46 km
  • 20:08 Neznašovy D 084,090 49 km
  • 20:12 Vrhaveč D 084 52 km
  • 20:14 Luby u Klatov D 084 53 km
  • 20:18 Klatovy město D 084 56 km
  • 20:22 Klatovy 084 58 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede od 14.X.
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)