osobní vlak

Os 19702

LH

  • 8:46 Kladno 3 0 km
  • 8:50 Kladno-Rozdělov D 3 4 km
  • 8:53 8:54 Kamenné Žehrovice 4 6 km
  • 8:58 Kačice D 5 10 km
  • 9:02 9:03 Stochov 5 13 km
  • 9:07 Rynholec D 6 16 km
  • 9:13 Nové Strašecí 6 20 km
  • 9:18 9:19 Řevničov 6 25 km
  • 9:27 9:32 Lužná u Rakovníka 7 33 km
  • 9:39 Rakovník zast. D 7 39 km
  • 9:43 Rakovník 7 42 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S50