spěšný vlak

Sp 1842

1.2.pL©

  • 7:42 Starkoč 305 0 km
  • 7:46 7:49 Václavice 305 3 km
  • 7:53 7:54 Náchod zast. 300 7 km
  • 7:56 8:00 Náchod 300 9 km
  • 8:06 8:07 Velké Poříčí 357 16 km
  • 8:08 8:09 Hronov 350 17 km
  • 8:12 Hronov zast. D 350 19 km
  • 8:15 8:16 Police n.Metují 358 22 km
  • 8:19 8:20 Žďár n.Metují 361 25 km
  • 8:23 Česká Metuje D 362 28 km
  • 8:28 8:29 Teplice n.Metují 363 32 km
  • 8:38 8:41 Meziměstí 365 40 km
  • 8:44 Ruprechtice D 365 42 km
  • 8:46 Hynčice D 374 43 km
  • 8:51 Broumov-Olivětín D 372 47 km
  • 8:56 Broumov 370 50 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou