osobní vlak

Os 11220

©

  • 4:56 Liberec 0 km
  • 5:05 5:06 Liberec-Horní Růžodol 4 km
  • 5:19 Křižany 16 km
  • 5:23 Zdislava D 20 km
  • 5:29 5:30 Rynoltice 25 km
  • 5:34 Lvová D 28 km
  • 5:39 5:47 Jablonné v Podještědí 31 km
  • 5:51 Velký Valtinov D 35 km
  • 5:55 Brniště 38 km
  • 5:58 Velký Grunov D 40 km
  • 6:00 Pertoltice p.Ralskem D 42 km
  • 6:03 6:04 Mimoň 44 km
  • 6:11 Zákupy-Božíkov D 50 km
  • 6:15 Vlčí Důl-Dobranov D 53 km
  • 6:21 6:25 Česká Lípa hl.n. 59 km
  • 6:27 Česká Lípa-Holý vrch D 60 km
  • 6:32 Stružnice 66 km
  • 6:37 6:39 Horní Police 70 km
  • 6:42 Žandov D 71 km
  • 6:46 Starý Šachov D 73 km
  • 6:53 Františkov n.Ploučnicí 77 km
  • 7:01 Benešov n.Ploučnicí 79 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede do 12.X.
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou
    • linka L2
    • linka L2 [IDOL] (Liberec->Žandov)