spěšný vlak

Sp 1719

p

  • 13:22 Strakonice 039 0 km
  • 13:27 13:28 Čejetice 7 km
  • 13:33 Ražice 14 km
  • 13:37 13:38 Putim 18 km
  • 13:42 13:43 Písek 22 km
  • 13:45 Písek jih D 25 km
  • 13:48 Písek město 26 km
  • 14:07 Červená n.Vltavou 42 km
  • 14:09 Jetětice D 45 km
  • 14:13 14:14 Branice 50 km
  • 14:20 14:21 Milevsko 56 km
  • 14:24 Sepekov D 59 km
  • 14:31 Božejovice 65 km
  • 14:47 Tábor A 82 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede od 10.XI. v X
    • úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)