spěšný vlak

Sp 1852

1.2.pL©

  • 12:42 Starkoč 305 0 km
  • 12:46 12:49 Václavice 305 3 km
  • 12:53 12:54 Náchod zast. 300 7 km
  • 12:56 13:00 Náchod 300 9 km
  • 13:02 Náchod-Běloves D 300 11 km
  • 13:06 13:07 Velké Poříčí 357 16 km
  • 13:08 13:09 Hronov 350 17 km
  • 13:15 13:16 Police n.Metují 358 22 km
  • 13:19 13:20 Žďár n.Metují 361 25 km
  • 13:28 13:29 Teplice n.Metují 363 32 km
  • 13:34 Březová u Broumova D 364 37 km
  • 13:38 13:41 Meziměstí 365 40 km
  • 13:44 Ruprechtice D 365 42 km
  • 13:46 Hynčice D 374 43 km
  • 13:51 Broumov-Olivětín D 372 47 km
  • 13:56 Broumov 370 50 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede od 30.X.
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou