spěšný vlak

Sp 1910 Renesance

º³LH

  • 11:25 Slavonice 0 km
  • 11:32 Mutišov D 5 km
  • 11:35 Dolní Bolíkov D 7 km
  • 11:40 Peč D 10 km
  • 11:43 Urbaneč D 13 km
  • 11:50 11:51 Dačice město 17 km
  • 11:52 12:07 Dačice 18 km
  • 12:11 Malý Pěčín D 21 km
  • 12:13 Velký Pěčín D 22 km
  • 12:17 Slaviboř D 126 24 km
  • 12:20 Radkov D 124 26 km
  • 12:27 Telč-Staré Město D 100 29 km
  • 12:29 12:36 Telč 100 30 km
  • 12:41 Mysliboř D 105 34 km
  • 12:45 12:46 Sedlejov 106 37 km
  • 12:54 Hodice D 57 43 km
  • 12:57 Třešť město 50 45 km
  • 13:00 13:02 Třešť 50 46 km
  • 13:06 Jezdovice D 55 49 km
  • 13:08 Salavice D 55 50 km
  • 13:12 Kostelec u Jihlavy masna D 54 52 km
  • 13:14 13:17 Kostelec u Jihlavy 54 53 km
  • 13:30 13:31 Jihlava město 1 66 km
  • 13:36 13:37 Jihlava 1 68 km
  • 13:57 Havlíčkův Brod 600 95 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku