û

S3 (Sp 1735)

1.2.º³LH

  • 7:55 Jindřichův Hradec 0 km
  • 8:00 Děbolín D 4 km
  • 8:07 Mnich D 10 km
  • 8:10 8:11 Kardašova Řečice 12 km
  • 8:18 8:19 Doňov 18 km
  • 8:25 Řípec D 24 km
  • 8:28 8:30 Veselí n.Lužnicí 26 km
  • 8:32 Veselí n.Lužnicí zast. D 29 km
  • 8:40 Ševětín 108 43 km
  • 8:56 České Budějovice sev.z. D 101 63 km
  • 8:59 České Budějovice 101 65 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v X
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • nízkopodlažní vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, nebo vůz se zvedací plošinou; doporučeno objednání přepravy
    • linka S3