osobní vlak

Os 19714

LH

  • 20:49 Kladno 3 0 km
  • 20:53 Kladno-Rozdělov D 3 4 km
  • 20:56 20:57 Kamenné Žehrovice 4 6 km
  • 21:01 Kačice D 5 10 km
  • 21:05 21:07 Stochov 5 13 km
  • 21:10 Rynholec D 6 16 km
  • 21:16 21:17 Nové Strašecí 6 20 km
  • 21:22 Řevničov 6 25 km
  • 21:31 Lužná u Rakovníka 7 33 km
  • 21:38 Rakovník zast. D 7 39 km
  • 21:42 Rakovník 7 42 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S50