osobní vlak

Os 19926

LH

  • 20:46 Praha-Smíchov # 0 0 km
  • 20:50 Praha-Hlubočepy D 0 4 km
  • 20:55 Praha-Holyně D 0 7 km
  • 20:59 Praha-Řeporyje B 10 km
  • 21:02 Zbuzany D 1 12 km
  • 21:05 Jinočany D 1 14 km
  • 21:08 21:09 Rudná u Prahy 1 16 km
  • 21:10 Rudná zast. D 1 17 km
  • 21:13 21:14 Nučice 1 18 km
  • 21:16 Nučice zast. D 1 20 km
  • 21:21 21:22 Loděnice 2 25 km
  • 21:26 21:30 Vráž u Berouna 3 28 km
  • 21:35 21:36 Beroun-Závodí 4 32 km
  • 21:39 Beroun 4 34 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S6