osobní vlak

Os 14211

LH

  • 6:16 Otrokovice C 0 km
  • 6:18 Otrokovice-Trávníky D C 2 km
  • 6:21 Zlín-Malenovice zast. D B,C 4 km
  • 6:23 Zlín-U mlýna D B 5 km
  • 6:25 Zlín-Malenovice B 6 km
  • 6:28 Zlín-Louky D A,B 8 km
  • 6:30 Zlín-Prštné D A 9 km
  • 6:33 6:44 Zlín střed A 11 km
  • 6:46 Zlín-Dlouhá D A 12 km
  • 6:49 Zlín-Podvesná D A 13 km
  • 6:52 Zlín-Příluky D A,D 15 km
  • 6:55 Želechovice n.Dřevnicí D D 17 km
  • 6:58 7:01 Lípa n.Dřevnicí D,E 19 km
  • 7:05 Zádveřice D E 22 km
  • 7:10 Vizovice E 25 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede od 12.IV.
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku