osobní vlak

Os 19711

LH

  • 12:10 Rakovník 7 0 km
  • 12:13 Rakovník zast. D 7 3 km
  • 12:20 12:21 Lužná u Rakovníka 7 9 km
  • 12:29 12:30 Řevničov 6 17 km
  • 12:36 Nové Strašecí 6 22 km
  • 12:42 Rynholec D 6 26 km
  • 12:45 12:46 Stochov 5 29 km
  • 12:50 Kačice D 5 32 km
  • 12:54 12:55 Kamenné Žehrovice 4 36 km
  • 12:58 Kladno-Rozdělov D 3 38 km
  • 13:03 Kladno 3 42 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S50