spěšný vlak

Sp 1711

p

  • 5:15 Strakonice 039 0 km
  • 5:20 5:21 Čejetice 7 km
  • 5:26 Ražice 14 km
  • 5:30 5:31 Putim 18 km
  • 5:35 5:36 Písek 22 km
  • 5:38 Písek jih D 25 km
  • 5:41 Písek město 26 km
  • 6:04 Jetětice D 45 km
  • 6:07 Stehlovice D 48 km
  • 6:09 Branice 50 km
  • 6:12 Líšnice D 53 km
  • 6:15 6:19 Milevsko 56 km
  • 6:22 Sepekov D 59 km
  • 6:29 Božejovice 65 km
  • 6:32 Padařov D 68 km
  • 6:44 Tábor A, 950 82 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v 1-5
    • úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)