autobus

Bus 318

6+H

  • 7:30 Místek,poliklinika 4 50,511 0 km
  • 7:32 Místek,Politických obětí 1 50,511 1 km
  • 7:38 Frýdek,žel.st. x 3 50,511 2 km
  • 7:41 Frýdek,Na Veselé 2 50,511 3 km
  • 7:43 Staré Město,,střed 1 50,511 4 km
  • 7:44 Staré Město,,Na Skotni 1 50,511 5 km
  • 7:46 Skalice,u vrby 2 50,55,511 6 km
  • 7:47 Skalice,kult.dům 2 50,55,511 7 km
  • 7:48 Skalice,škola 2 50,55,511 8 km
  • 7:50 Skalice,kostel 2 50,55,511 9 km
  • 7:51 Skalice,Záhoří 2 50,55,511 10 km
  • 7:53 Raškovice,,Klimánek 1 52,55,511 11 km
  • 7:54 Raškovice,,u Stříže 2 52,55,511 12 km
  • 7:56 Raškovice,,restaurace 2 52,55,511 13 km
  • 7:57 Raškovice,,pošta 1 52,511 14 km
  • 7:58 Raškovice,,škola 2 52,511 15 km
  • 7:59 Raškovice,,kaple 1 52,511 16 km
  • 8:01 Raškovice,,hotel Ondráš 1 52,66,511 17 km
  • 8:03 Raškovice,,Na Kaluži 2 52,66,511 18 km
  • 8:04 Krásná,Nižní Mohelnice,u Pohludky 2 66,511 19 km
  • 8:05 Krásná,Nižní Mohelnice,Pod Žorem 2 66,511 20 km
  • 8:06 Krásná,Nižní Mohelnice,Rekreant 2 66,511 21 km
  • 8:08 Krásná,Nižní Mohelnice,lesní správa 2 66,511 22 km
  • 8:10 Krásná,Nižní Mohelnice,Hlostovice 2 66,511 23 km
  • 8:11 Krásná,Nižní Mohelnice,Řepčonka 2 66,511 24 km
  • 8:12 Krásná,Nižní Mohelnice,Stříška 2 66,511 25 km
  • 8:13 Krásná,Nižní Mohelnice,rozc.Lysá hora 2 66,511 25 km
  • 8:15 Krásná,Vyšní Mohelnice,Zlatník 2 66,511 26 km
  • 8:16 Krásná,Vyšní Mohelnice,Na dolině 2 66,511 27 km
  • 8:17 Krásná,Vyšní Mohelnice,Sihly 1 66,511 28 km
  • 8:20 Krásná,Vyšní Mohelnice,hotel Visalaje 2 66,511 29 km
    • Frýdek-Místek-Staré Město-Raškovice-Krásná
    • ČSAD Frýdek-Místek a.s.; Frýdek - Místek; 558 922 238
    • jede v 6,+
    • Na lince platí tarif Integrovaného dopravního systému Moravskoslezského kraje ODIS vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Nástup do vozidel je povolen pouze předními dveřmi.
    • Na lince je v sobotu, v neděli a ve státem uznané svátky vyloučena přeprava psů.