osobní vlak

Os 8041

p

  • 19:16 Písek 0 km
  • 19:20 Putim 4 km
  • 19:25 19:41 Ražice 8 km
  • 19:43 Heřmaň obec 10 km
  • 19:46 Skály 13 km
  • 19:49 19:50 Protivín 17 km
  • 19:52 19:53 Protivín zast. 19 km
  • 19:55 19:56 Milenovice 22 km
  • 19:59 Číčenice 24 km
  • 20:03 20:04 Záblatíčko 28 km
  • 20:07 20:08 Dívčice 32 km
  • 20:10 20:11 Zbudov 35 km
  • 20:14 20:16 Zliv 117 39 km
  • 20:21 Hluboká n.Vltavou 104 45 km
  • 20:26 20:27 České Budějovice sev.z. 101 52 km
  • 20:30 České Budějovice 101 54 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v 1-5
    • úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)