osobní vlak

Os 8869

1.2.L©v

  • 19:49 Beroun 4 0 km
  • 19:54 Srbsko 3 6 km
  • 19:57 Karlštejn 3 10 km
  • 20:01 Zadní Třebaň 2 13 km
  • 20:04 20:05 Řevnice 2 16 km
  • 20:08 Dobřichovice 1 20 km
  • 20:10 20:11 Všenory 1 21 km
  • 20:13 20:14 Černošice-Mokropsy 1 23 km
  • 20:16 Černošice 1 25 km
  • 20:20 20:21 Praha-Radotín B 30 km
  • 20:25 Praha-Velká Chuchle 0 33 km
  • 20:34 20:36 Praha-Smíchov # 0 39 km
  • 20:43 Praha hl.n. # P 43 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede od 15.X.
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • vlak nečeká na žádné přípoje
    • linka S7